متولدین سال اسب

 
 
 
     
 

» شخصيت كلي متولدين سال اسب

 

 
 

» افراد مشهور متولد سال اسب  

   
 

» مشاغل مناسب متولد سال اسب  

   
 

» متولدين ماه هاي سال اسب

   
 

» رابطه عاطفي زن متولد سال اسب  

   
 

» رابطه عاطفي مرد متولد سال اسب  

   
 

» رابطه دوستي متولدين سال اسب  

   
 

» رابطه شغلي متولدين سال اسب  

   
 

» ارتباط ميان پدر و مادر متولد سال اسب  و فرزندان

   
 

 

 
     
 
 

شخصيت كلي متولدين سال اسب

 
 

 

نجيب و برازنده

 

 اسب هميشه خود را آراسته و ستودني مي نمايد . جاذبه جنسي او خيره كننده است و مي داند چگونه لباس بپوشد. او به مكان هاي عمومي مانند: كنسرت، تئاتر، گردهمائي ها، مسابقات ورزشي ومهماني ها علاقه خاصي دارد. وي اغلب خوش اندام و ورزشكار است.

اسب بسيار خوش برخورد، خوش صحبت، با نشاط، دلسوز،‌شوخ، سرگرم كننده و در همه حال محبوب و دوست داشتني است.

روحيه اسب با فعاليت هاي سياسي بسيار سازگار است و اين گونه كارها او را خشنود مي كند و به او امكان رشد مي دهد. اسب با شگردي خاص، ديگران را زير سلطه خود در مي آورد و فرمان بردار خود مي كند.

اسب بسيار حاضر جواب است و پيش از آن كه لب به سخن بگشاييد بحث وگفت و گويي (چه در آن سر رشته داشته باشد يا نه)  وارد شود و بر ديگران پيشي بگيرد.

اسب در كارهاي عملي هم به اندازه كارهاي فكري، توانمند،‌ خلاق و ماهر است. اما در حقيقت، او بيشترزرنگ است تا با هوش و خودش نيز اين را مي داند؛ به همين دليل، برخلاف ظاهري آرام و مطمئن، اعتماد به نفس ندارد و موجودي ضعيف است.

اسب بي تاب، تند خو، نازك دل و پرشور و حرارت است؛ از اين رو گاه از نفوذ كلام خود براي سيطره بر ديگران استفاده مي كند. كساني كه يك بار از خشم و غضب اسب آسيب ديده باشند، ديگر هرگز نسبت به او خوش بين نخواهد بود و هميشه از او مي هراسد و براي پيروزي در زندگي بايد خود را كنترل كند.

اسب موجودي خود خواه است و هر كس كه در راه رسيدن او به اهدافش مانع ايجاد كند، لگد كوب مي كند. افزون بر اين،‌تا اندازه اي متكبر و خودپسند است و به مشكلات و ناراحتي هاي ديگران اهميت نمي دهد وتنها به امور مربوط به خودش مي پردازد؛ با اين حال ، در صورت لزوم ، با شجاعت تمام در امور ديگران دخالت و وساطت مي كند. اسب مستقل، سر كش و خود سر است. او هميشه راه خود را مي رود و نصايح ديگران را قبول نمي كند. اسب خيلي زود آغوش خانواده را ترك مي كند تا زندگي اش را بسازد . او اين كار را با ميل و رغبت انجام مي دهد، زيرا زندگي مستقل و مطابق ميل و سليقه شخصي را بر هر چيز ديگر ترجيح مي دهد.

وقتي اسب به ميل خود خانه و خانواده اي درست مي كند،‌سر پرستي آن را به عهده مي گيرد و به خانواده خود عشق مي ورزد. اسب در زيدگي خانوادگي سالار وارباب است و كار ، مشكلات ، تندرستي و حتي اتوي لباسهايش بر عهده ديگران است كه البته اين برخورد و نگرش اسب چندان هم دور از انصاف نيست؛ زيرا در حقيقت، حضور او ضامن بقاي خانواده است و اگر زماني به هر علت خانه و خانواده را ترك گويد،‌همه چيز مانند خانه اي پوشالي در هم مي ريزد.

لذا ،‌با اين موجود خودخواه، فقط براي خود و موفقيت هاي شخصي اش كار مي كند؛ اما بي شك هميشه بازده كاري اش فوق العاده عالي است و براي ديگران مفيد است.

اسب زحمتكش است و در امور مالي ديدي كار شناسانه داشته و ماهرانه عمل مي كند. اما متاسفانه از آن جا كه داراي روحيه متغيري است، ممكن است توجه خود را به امور دلخواهش از دست بدهد؛ اين امور مي تواند عاشقانه ، مربوط به كار و يا هر مورد ديگري باشد و تفاوتي ندارد. اما نگران نباسيد، او دوباره با همان ميزان موفقيت خواهد رسيد. مشروط بر آن كه انجام كار مورد نظر نياز به گوشه گيري، تفكر و عمق نداشته است و نياز به بودن در ميان ديگران دارد تا او را تاييد و ستايش كنند.

اسب در ارتباط با جنس مخالف، موجودي ضعيف است. او به خاطر عشق از همه چيز مي گذرد و آنچنان مجذوب عشق مي شود كه همه چيز را از ياد مي برد؛ به همين دليل، با آن همه استعداد هاي مثبتش، زندگي اش رضايت بخش نيست و راضي اش نمي كند. اما اگر او بتواند بر اين ضعف خود غلبه كند و اهداف خواسته هايش بر خشم و هيجانش غلبه كند، زنرگي شاد و موفقي خواهد داشت.

اسب و بز مي توانند زندگي خوبي داشته باشند. اين دو همدست، تا زماني كه خود خواهي اسب، دمدمي مزاجي و هوسبازي هاي بز را مهاركند، در كنار هم فراز و نشيب زندگي را مي پيمايند. البته هيچ يك نيز علت دوام اين ارتباط را نمي دانند. چه بهتر!

به دلايلي كاملا متفاوت، اسب مي تواند با سگ يا ببر زندگي مسالمت آميزي داشته باشد. اين دو، سخت در گير امور دروني وروحي خود خستند و توجهي به تزلزل احساسات اسب ندارند. تا زماني كه آنان دلواپسي احوالات شخصي خود خستند اسب نيز مي تواند زندگي خود را دنبال كرده و پيش برود.

هرگز و هرگز اسب نبايد با موش ازدواج كند، به ويژه كه زن متولد سال اسب آتش باشد. هر نوع رابطه اي بين اين دو موجود عاشق پيشه و بوالهوس، به فاجعه مي انجامد.

در دوران كودكي و جواني اسب، پر فراز و نشيب است. او در جواني خانه و خانواده اش را ترك مي كند كه همين امر باعث دل شكستگي و افسردگي اسب مي شود. زندگي عشقي او نيز هرگز بي دردسر و راحت نيست؛ اما دوران پيري آرامي خواهد داشت.

نماد اسب آتش، كه هر شصت سال يك بار تكرار مي شود (سالهاي 1285، 1344، 1404 و ...) براي خود اسب و خانواده اش شگون ندارد، زيرا در اين سال ها خصوصيات مثبت و سودمند وجود اسب تبديل به ويژگي هاي زيان آور و شرارت آميز مي شود و خانواده او در معرض يماري هاي خطرناك، تصادف و بد اقبالي قرار مي گيرند.

مردان و زناني كه در سال اسب آتش متولد شوند، از نظر شخصيتي همان خصلت هاي متولدان سال اسب را دارند اما صفات خوب و بدشان شديدتر است. آنان بسيار كوشاتر، زيرك تر، مستقل تر، خوش ذوق تر و با استعدادتر و بيش از ديگران خودخواه هستند. روحيه پر شر و شور و خود پسندي ديوانه وار اسب، روابط عشقي او را به سوي زياده روي هاي زيان بار سوق مي دهد.

بعضي بر اين باورند كه متولدان سال اسب آتش، بر افراد خانواده خود نفوذ عجيبي دارند؛ اما باور عموم اين است كه اسب هاي آتشين براي خانه اي كه درآن متولد شده اند و نيز براي خانوده اي كه خود تشكيل خواهند داد، مشكل سازند.

شايان ذكر است كه متولدان سال اسب آتش به شغل هاي متنوع تر،‌ جالب تر و استثنايي تر از متولدان سال اسب عادي مي پردازند و احتمال اين كه به خوشنامي يا بدنامي، شهره شوند، بيشتر است.

 

 

بالا ^^

 
 
 
 

افراد مشهور متولد سال اسب

 
 
 
 

 

ابتدا از اسب آتش شروع مي كنيم. سيسرون، رامبراند، كورنلي و ديوي كروكت در سال اسب آتش متولد شده اند.

شارلماني، روزولت، خروشچف، هاكسلي و هرزوك (كه همگي زحمت كش، نجيب زاده و خود پسند بوده اند) در سال اسب به دنيا آمده اند. در ميان متولدان اين سال به شگفتي به نام لويي پاستور نيز بر مي خوريم.

مي گويند كه اسب، خود را به خاطر عشق به مخاطره مي اندازد. مادام دوبرينويلرز در راه عشق مسموم شد و ادوارد هشتم نيز از تاج و تخت كناره گيري كرد.

دلاكروا، نيوتون، ژرژ براك، بوفالوبيل و شاه بودوئن از ديگر متولدان سال اسب بوده اند.
 

 
 

بالا ^^

 
 
 
 

مشاغل مناسب متولد سال اسب

 
 
 
 

 

صنعتگر متخصص، كاردان فني، راننده كاميون، سر كارگر، شيمي دان، جغرافي دان، فيزيك دان، زيست شناس، دندانپزشك، پزشك، مهندس معمار، كارشناس امور مالي، نماينده سياسي، سياستمدار، نقاش، شاعر، ماجراجو، كاشف، فضانورد، آرايشگر.

 

 

 

بالا ^^

 
 
 
 

متولدين ماه هاي سال اسب

 
 
 
 

اسب بخار! او تند خو، پرخاشگر، بداخلاق و آتشين مزاج است. اي كاش مي توانست افكار و اهداف خود را پي گيري كند.

فروردين

اسب درشكه! خودخواهي او از اسب هاي ديگر كمتر و اهل ساخت و پاخت است.

ارديبهشت

اسب اصيل! هنوز به او دهنه زده نشده است. او هر كاري را كه شروع كند، هرگز به پايان نمي رساند.

خرداد

اسب عصاري! او بسيار احساساتي است، مرتب به دور خود مي چرخد و هرگز زندگي مطابق ميل او نيست.

تير

اسب صورت فلكي قنطورس! او توان انجام هيچ كاري را ندارد و تنها به خود فكر مي كند.

مرداد  

يابو! موجود لايقي است؛ اما متاسفانه نمي توان به او اعتماد كرد. او واقع بين و كاري است.

شهريور

اسب سيرك! او با پرهاي روي سرش دائماً مي رقصد؛ اما دقيقاً آنطور كه دوست دارد، عمل مي كند.

مهر

اسب وحشي! او پر هيجان ترين و احساساتي ترين اسب هاست.

 آبان

اسب مزرعه! او بي اراده، كارش را تا آخر انجام مي دهد.

 آذر

اسب مسؤوليت شناس! او استثنايي ترين اسب هاست؛ البته گرفتاري هايي نيز خواهد داشت.

دي

اسب مسابقه! بايد اميد داشت كه مراقب سواركارش باشد.

بهمن

اسب روشن فكر و غمگين! او شاد و سر حال است؛ اما از خود رضايت ندارد. او فقط به كارهايي فكر مي كند كه مي توانسته آنها را انجام دهد.

اسفند

 
 

بالا ^^

 
 
 

رابطه عاطفي زن متولد سال اسب

 
 
 
 

نتيجه آن، هيجانات روحي، خشم، دلخوري ها و طلاق خواهد بود. اين راه به صفحه حوادث روزنامه ها ختم مي شود و در حقيقت بايد از آن دوري كرد.

موش

مشكل است. اين دو يك ديگر را درست درك نمي كنند. اسب احساساتي و استقلال طلب، از گاو مي ترسد و دائم رنج مي كشد.

گاو

خوب است. خانم اسب مي تواند آتش شهوات خود را خاموش كند و همچنان آزاد و رها باقي بماند؛ چرا كه آقاي ببر به كار هاي ديگري سرگرم است!

ببر

اگر اسب خسته نشود، امكان پذير است. حتي در اين صورت نيز گربه وفادار خواهد ماند.

گربه

اگر زندگي پابرجا بماند، مشكلي ايجاد نخواهد شد!

اژدها

اسب عاشق پيشه و باوفاست. اگر آتش عشق خاموش شود؛ اسب، مار را ترك خواهد كرد و مار بي وفا تنها مي ماند. اين دو در كنار هم زندگي خوبي نخواهند داشت.

مار

خود خواه بوده اين دو عاشق پر شور آنها را نجات مي دهدا.

اسب

در صورت فقير بودن خانم اسب بهتر است چنين رابطه اي شكل نگيرد و در غير اين صورت، خوشبخت خواهند بود.

بز

نه، اسب در زندگي به احساسات سالم نياز دارد و حيله گري را در عشق نمي پسندد.

ميمون

نه، خانم اسب همسرش را در ميان پرهاي زيبا گم خواهد كرد! عشق براي مهم تر از هر چيز است.

خروس

بله، چون سگ زندگي اش را وقف كارهاي بزرگ و اسب خود را وقف او مي كند؛ بنابراين هر دو شاد و خوشحال خواهند بود.

سگ

خوك از رابطه زناشويي اش رضايت چنداني نخواهد داشت و دائم از خودخواهي هاي اسب خواهد رنجيد.

خوك

 
 

ببالا ^^

 
 
 
 

رابطه عاطفي مرد متولد سال اسب

 
 
 
 

نه! مشكلات عاطفي زيادي ايجاد مي شود. اين رابطه پايان خوشي نخواهد داشت.

موش

خانم گاو نافذ و مقتدر و اسب خودخواه و استقلال طلب است. اين دو سرانجام از هم جدا مي شوند.

گاو

چرا كه نه؟ اگر خانم ببر خواهان پيشرفت باشد، اسب از زندگي آرام و تفاهم آميز، لذت خواهد برد.

ببر

رابطه بسيار خوبي است. گربه در خانه اي راحت و در جمع دوستان و نزديكانش به سر خواهد برد و همين براي او كافي است!

گربه

رابطه پيچيده و مشكلي است. اژدها درخشيدن را دوست دارد و گاو به هر چيز درخشنده بد گمان است.

اژدها

بله، اگر خانم مار از داشتن چنين رابطه اي خوشحال باشد و اگر آن قدر عاقل باشد كه بتواند اسب را تحمل كند، امكان پذير است.

مار

خود خواه بوده اين دو عاشق پر شور آنها را نجات مي دهد.

اسب

خوب است. آنها از بودن در كنار هم خسته نخواهند شد. عوامل متعددي پايداري اسب را در عشق تضمين مي كند و خانم بز احساس امنيت خواهد كرد.

بز

توصيه نمي شود. اين دو هرگز يك ديگر را درك نمي كنند.

ميمون

در صورت اجبار، امكان پذير است؛ اما اين رابطه ناپايدار است و خروس صدمه خواهد ديد.

خروس

بله، چرا كه نه؟ سگ ـ كه نگران اهدافش است ـ خود را با ميل و رغبت در اختيار اسب قرار مي دهد و حسود هم نيست.

سگ

اسب با خودخواهي ويژه اش از خوك سو ء استفاده خواهد كرد و خوك روي خوشبختي و شادي را نخواهد ديد.

خوك

 
 

بالا ^^

 
 
 
 

رابطه دوستي متولدين سال اسب با سالهاي دیگر

 
 
 
 

حرفش را هم نزنيد! آنها با يك ديگر سازش نمي كنند.

موش

خواسته ها نگرش اين دو به زندگي، يكسان نيست.

گاو

آنها تمام شب به بحث و جدل مي پردازند؛ اما به واقع، شيفته يكديگرند!

ببر

يك رابطه اجتماعي عالي و چه بسا يك دوستي واقعي.

گربه

هرگز. اسب خودخواه است،‌انتظارش از ديگران زياد است ولي توقعات آنان را بر آورده نمي سازد؛ حال آنكه اژدها تا حد زيادي پاسخ گوي انتظارات دور و بري هاست و به همان اندازه از آنان انتظار دارد.

اژدها

بله، مار خشم و بي قراري اسب را فرو مي نشاند.

مار

خوب است. هر يك از آنها به استقلال ديگري احترام مي گذارد.

اسب

بله، جست و خيزي خنده دار بر لبه پرتگاه.

بز

نه، اسب هرگز به ميمون اعتماد ندارد و حق هم با اوست!

ميمون

رابطه اجتماعي آنها در ميهماني ها زبانزد همگان خواهد شد.

خروس

آنها درباره سياست بحث خواهند كرد؛ البته اگر باهم موافق و متحد باشند! چرا كه نه؟

سگ

خوك ساكت و بردبار خواهد بود و حق با اوست.

خوك

 
 

بالا ^^

 
 
 
 

رابطه شغلي متولدين سال اسب با سالهاي دیگر

 
 
 
 

شراكت اين دو امكان پذير نيست. آنها علاقه اي به هم ندارند و براي آزار يكديگر دست به هر كاري مي زنند.

موش

اگر ضروري باشد، اشكالي ندارد. اسب و گاو، هر دو ساعي و صادقند و در اين ميان، اسب با هوش تر و چابك تر از گاو است.

گاو

بله، ارتباط ميان اين دو بسيار بغرنج و مخاطره آميز اما مفيد است.

ببر

سرگرمي خوبي است! گربه شيطان و حقه باز است؛ اما اسب مي تواند در برابر او از خود مواظبت كند. چه زندگي اجتماعي جالبي!

گربه

آنها نمي توانند مدتي طولاني با هم همكاري كنند؛ اما گاهي كارها خوب پيش خواهد رفت.

اژدها

امكان پذير است. برنامه ريزي و طرح نقشه هاي كاري، بر عهده مار و پياده كردن آنها بر عهده اسب خواهد بود.

مار

هر يك به فكر منافع خود است و اين با اصول شراكت مغايرت دارد.

اسب

بله، بر نا آگاهانه موقعيت هاي كاري را به مخاطره مي اندازد؛ اما اسب به اندازه كافي زرنگ و باهوش است.

بز

اسب خوب مي داند كه چگونه بايد با ميمون همكاري كند.

ميمون

خوب است؛ اما خروس نبايد زياد بر حسن نيت اسب متكي باشد؛ چرا كه اسب نمي تواند وقت كشي و تنبلي او را تحمل كند.

خروس

چرا كه نه؟ البته به شرط آن كه رابطه خود را به شراكت كاري محدود كنند و برخوردهاي اجتماعي نداشته باشند.

سگ

همكاران مناسبي نيستند. عقايد اين دو با يك ديگر متفاوت است.

خوك

 
 

بالا ^^

 
 
 
 

ارتباط ميان پدر و مادر متولد سال اسب با فرزندان متولد سالهای دیگر

 
 
 

وحشتناك است. به خصوص اگر مادر اسب باشد، در خانواده جنجالي به راه خواهد افتاد.

موش

نه، وقتي كه مادر و پدر بر عقايد خود اصرار مي ورزند، بچه گاو هرگز آنها را نمي بخشد. او اين مسايل را درك نمي كند.

گاو

خشنود كننده است. اسب به ببر كوچولو استقلال مي دهد و او را عاشقانه دوست دارد.

ببر

اسب به كارهاي خود مشغول است و بچه گربه را به حال خود رها مي كند.

گربه

هر اتفاقي بيفتد، هيچ مشكلي پيش نخواهد آ‎مد و هر كس براي خودش زندگي مي كند.

اژدها

قضاوت بچه مار درباره پدر و مادر خود كاملا جدي است و در اختلافات آنان را مقصر مي شناسد.

مار

اين دو ي ديگر را به قدري خوب درك مي كنند كه ممكن است مشكل ساز شود؛ چرا كه آنها بيش از اندازه به هم متكي هستند.

اسب

خوب است. بچه احساس خوشبختي مي كند، اما كمك زيادي به او نمي شود.

بز

هيچكش به ديگري كاري ندارد، پس مشكلي هم پيش نخواهد آمد.

ميمون

جوجه كوچك و نااميد مي شود. او مي خواهد محبت پدر و مادرش را به خود جلب كند؛ اما آنها فقط به او مي خندند.

خروس

سگ خودخواهي اسب را درك نمي كند؛ اما به هيچ وجه نيازي به اسب ندارد.

سگ

نمي توان اين رابطه را بهترين دانست. خوك كوچولو تحمل خودخواهي اسب را ندارد. اسب هيچ چيز را درك نمي كند؛ اما اين موضوع براي هيچ يك از آنها زياد مهم نيست!

خوك

 

برگشت

 

بالا ^^


 
ايرالينک مسئول محتواي سايت هاي ديگر نيست

Iralink ©