مرد متولد فروردین

 
 
 
 

 

سياره مريخ به آنها عضله و هيكل عالي بخشيده و از آنجا كه به هواي آزاد علاقه زيادي دارند، حتي در زمستان هم پوستشان برنزه است. موهاي اين مردان آتشين معمولاً روشن بور است و اگر پوستشان روشن باشد كك مك هاي مليحي دارند. بزرگترين موهبتي كه مرد متولد فروردين از آن برخوردار است به ابروهايش مربوط ميشود كه شبيه شاخهاي قوچ است. متأسانه برخي از آنها با گذشت زمان زجر مي كشند و چهره جذاب آنها تغيير مي كند و به آدمي لاغر مردني و ناخوش تبديل مي شوند.


    پيش از آنكه تصميم بگيريد مرد متولد اين برج درست همان چيزي است كه گفته شد. احساسات خود را كنترل كنيد. همه متولدين صورت فلكي حمل قبل از آنكه درگير تجربه هاي عاطفي شوند ، بايد دوباره فكر كنند. چون هر نوع مشاركت و همكاري، حتي مشاركتهاي تجاري مي تواند براي آنها مشكل ساز باشد. متولد اين برج فراموش مي كند كه همكارانش نيز دركنار او هستند. او مي خواهد قرص و محكم و برنده باشد، حتي گاهي ازياد مي برد كه براي نان بيار كباب ببر بازي كردن هم بايد دو نفر بود.


متولد اين نشانه بسيار شتابزده و نا شكبيا است. مرد متولد اين برج انتظار را دوست ندارد (براي هيچ چيز). اگر فكري در سر دارد مي خواهد همين حالا به انجام برساند و تا هفته آينده صبر نمي كند. به نظر آنها زندگي آنقدر كوتاه است كه نبايد وقت را تلف كرد. همه مردان مريخي بايد قبل ازپرش خوب به اطراف نگاه كنند.


    بيشتر متولدين اين برج عاشق زندگي هستند و مي توانند با شور و اشتياق فراوان مثل زنبور عسل با عجله به اين طرف و آن طرف بروند . شور و شوق كودكانه آنها مي تواند دنيا را براي بقيه ما درخشانتر كند. اما يك بخش در زندگي او وجود دارد كه سبب بروز مشكلاتي مي شود: هيجان و شيفتگي او مي تواند او را مغلوب كند و اين دليلي مي شود كه او بخواهد برشما هم چيره شود! اما اغلب وقتي خواسته اش عملي مي شود، راه مي افتد تا در جاي ديگري بچرد. بدست آوردن مرد متولد برج فروردين آسان ولي حفظ او مشكل است. حتماً اگر شما را با گره محدود كرد، باز هم تلاش كنيد تا مسيري درست و حسابي براي دسترسي به او پيدا كنيد.


مردان متولد اين برج به دليل جاذبه جسمي و گيرايي مريخي، اغلب جذاب هستند. ويژگي آتشين آنها موجب غرور مي شود. آنها از خود و وجهه خود بسيار آگاه هستند. از آنجا كه مي خواهند هميشه اول باشند، هم در عشق و هم در تجارت براي خود مسابقه اجرا مي كند. آنها به شريكي احتياج دارند كه با هوش باشد و كارها را به درستي سامان دهد تا بتوانند با توافق، با يكديگر زندگي كنند و يك تيم واقعي باشند چون او از خطر نمي هراسد. قوچ منفي مثل طاووس با ادا و اصول راه مي رود و حتي معشوقه را هم رقيب خود به حساب مي اورد و سعي مي كند با او هم رقابت كند.


از آنجا كه او آدم مهمي است شكست را نمي پسندد. او گاه دوست دارد خود نمايي كند و از شريكش همچون دارايي با ارزشي مواظبت كند. به همين دليل زني را دوست دارد كه عالي به نظر برسد.


    مرد مريخي پدر خوبي است و تا جايي كه ممكن است سعي مي كند بچه ها را به گردش ببرد (داشتن يك پسر بچه شش ساله بهانه بسيار خوبي براي فوتبال بازي كردن روزهاي جمعه است) او ازسوت كشيدن دخترانش نيز بسيار خوشحال مي شود خيلي لي لي به لالاي آنها مي گذارد (هيچ وقت قادر نيست در مقابل صورتي زيبا مقاومت كند). با اين وجود خلق و خوي بابا هم مي تواند مثل طوفان وحشتناك شود. چون آدمي نيست كه در سكوت بق كند پس داد و هوار مي كند. اما وقتي اين وضعيت را گذراند دوباره يكپارچه لبخند ميشود و صلح و آرامش حاكم خواهد شد. البته براي مدتي! تا آنجا كه به او مربوط مي شود، همسرش هيچ اشتباهي نمي تواند مرتكب شود. اما به محض آنكه خانم او را تحقير كند، با غم و غصه هايش تنها مي شود و گاه به جاي جمع و جور كردن تكه هاي خرد شده شخصيتش، اينجا و آنجا به دنبال وقفه واستراحت مي رود. او گاهي نگرشي كاملاً كودكانه به عشق و زندگي دارد، و بيش از آنكه با آنها روبرو شود، از آنها فرار مي كند.


    قوچ نر آميزه اي شكوهمند از زندگي، عشق و شهوت است. براي اثبات گفته ام داستاني برايتان نقل مي كنم:
   يك صبح بهاري مردي در علفزار شصت گوسفند و يك قوچ را مي چراند، در پايان روز وقتي سلانه سلانه به خانه بر مي گشت شصت گوسفند خواب آلوده و يك قوچ عنان گسيخته به همراه داشت.
 

 

 
 

برگشت

 

بالا ^^


 
ايرالينک مسئول محتواي سايت هاي ديگر نيست

Iralink ©